• اطلاعیه ها

• FalleN

اطلاعیه : توقف عضو گیری   ۱۷/۱۲/۰۳

درود بر کاربران عزیز عضوگیری به طور موقت تا زمان رونمایی پنل کاربری جدید متوقف میشود. پنل کاربری جدید در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی رونمایی میشود. /اتمام
capitanH

ارور server time out هنگام ورود به سرورها در ویندوز 10

14 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام . من وقتی میخوام وارد هر سروری بشم بعد از چند دقیقه ارور server time out میده . ساعت ویندوز رو هم اپدیت کردم اما باز هم همون ارور رو میده .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 9/29/2017 در 18:56، capitanH گفته است :

سلام . من وقتی میخوام وارد هر سروری بشم بعد از چند دقیقه ارور server time out میده . ساعت ویندوز رو هم اپدیت کردم اما باز هم همون ارور رو میده .

دوست عزیز شما تاپیک مشکلات رایج رو مطالعه کردید ؟

در تاپیک ذکر شده !

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، nik4n گفته است :

دوست عزیز شما تاپیک مشکلات رایج رو مطالعه کردید ؟

در تاپیک ذکر شده !

بله گفته شده که باید ساعت ویندوز رو اپدیت کرد . منم همین کار رو کردم اما باز هم همین ارور رو میده

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، capitanH گفته است :

بله گفته شده که باید ساعت ویندوز رو اپدیت کرد . منم همین کار رو کردم اما باز هم همین ارور رو میده

درود

در آپدیت جدید این مشکل برطرف خواهد شد

لطفا تا عرضه آپدیت صبور باشید

لینک به ارسال
در در 10/2/2017 در 16:14، Maxis گفته است :

درود

در آپدیت جدید این مشکل برطرف خواهد شد

لطفا تا عرضه آپدیت صبور باشید

اپدیت جدید منتشر شد اما باز هم همین مشکل رو در ویندوز 10 دارم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، capitanH گفته است :

اپدیت جدید منتشر شد اما باز هم همین مشکل رو در ویندوز 10 دارم

دوست عزیز

منظورم از آپدیت جدید آپدیت بازی هست نه لانچر

لینک به ارسال

سلام . هنوز مشکل من حل نشده توی کانکتینگ گیر میکنه و از اخر تایم اوت میده . اینترنتم هم اسیا تک هست . اپدیت جدید رو دان کردم و ساعت ویندوز هم اپدیت شده هست . مشکل از کجاست ؟

ویرایش شده در توسط capitanH

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، capitanH گفته است :

سلام . هنوز مشکل من حل نشده توی کانکتینگ گیر میکنه و از اخر تایم اوت میده . اینترنتم هم اسیا تک هست . اپدیت جدید رو دان کردم و ساعت ویندوز هم اپدیت شده هست . مشکل از کجاست ؟

سعی میکنیم در آپدیت های بعد این مشکل حل شود

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان گرامی . بنده هم همه راه های که برای رفع server connectin time out رو رفتن حتی dns  هم ست کردم . لطفا رسیدگی کنید . با تشکر از پشتیبانی پلاس مستر 

لینک به ارسال
در در 11/5/2017 در 20:37، arvah گفته است :

با سلام خدمت دوستان گرامی . بنده هم همه راه های که برای رفع server connectin time out رو رفتن حتی dns  هم ست کردم . لطفا رسیدگی کنید . با تشکر از پشتیبانی پلاس مستر 

تایم آپدیت کردید ؟ سعی کنید قبل از اجرای بازی تمام برنامه هایی که از نت به نحوی مصرف میکنند ببندید سپس اقدام به اجرای بازی کنید

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، FalleN گفته است :

تایم آپدیت کردید ؟ سعی کنید قبل از اجرای بازی تمام برنامه هایی که از نت به نحوی مصرف میکنند ببندید سپس اقدام به اجرای بازی کنید

من هم همین مشکل رو 4 روزه که دارم ساعتم هم آپدیت هستش نمیدونم چیکار کنم لطفا رسیدیگی کنید 

اینترنتم هم اسیاتک 16 مگ هستش

ویرایش شده در توسط wanted

لینک به ارسال

با سلام بله مشکلی  از بابت برنامه ها نیست  چون چیزه خاصی ندارم که از نت استفاده کنه . این لانچر جدید رو هم گرفتم . بازم هم سرور تایم اوت میده . برای مثال به سرور های  تکنو گاد وصل میشه چه خارجی چه ایرانی  ولی پلاس نه .فایروال  خاموشه انتی ویروس که ندارم ماله ویندوزم  غیر فعال کردم . هم ویندوز اپدیت هست هم خود ویندوز . قبلا به سرورهای پلاس وصل میشد ولی الان نه ایشالله درست شه ما هم از تکنو گاد راحت شیم به امید خدا بازم ممنون که رسیدگی میکنین با تشکر 

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید ارور تایم اوت رفع کنید ساعت ویندوزم اپدیت کردم اما باز مشکلم حل نشد هرچه زودتر رسیدگی کنید و مشکل حل کنید

لینک به ارسال
در در 11/10/2017 در 19:40، AmirJoJo گفته است :

سلام خسته نباشید ارور تایم اوت رفع کنید ساعت ویندوزم اپدیت کردم اما باز مشکلم حل نشد هرچه زودتر رسیدگی کنید و مشکل حل کنید

در در 11/10/2017 در 10:46، arvah گفته است :

با سلام بله مشکلی  از بابت برنامه ها نیست  چون چیزه خاصی ندارم که از نت استفاده کنه . این لانچر جدید رو هم گرفتم . بازم هم سرور تایم اوت میده . برای مثال به سرور های  تکنو گاد وصل میشه چه خارجی چه ایرانی  ولی پلاس نه .فایروال  خاموشه انتی ویروس که ندارم ماله ویندوزم  غیر فعال کردم . هم ویندوز اپدیت هست هم خود ویندوز . قبلا به سرورهای پلاس وصل میشد ولی الان نه ایشالله درست شه ما هم از تکنو گاد راحت شیم به امید خدا بازم ممنون که رسیدگی میکنین با تشکر 

در در 11/9/2017 در 11:51، wanted گفته است :

من هم همین مشکل رو 4 روزه که دارم ساعتم هم آپدیت هستش نمیدونم چیکار کنم لطفا رسیدیگی کنید 

اینترنتم هم اسیاتک 16 مگ هستش

دوستان عزیز سعی میکنیم در آپدیت های بعدی این مشکل رو برای همگان حل کنیم

از صبر و شکیبایی شما سپاس گذاریم

لینک به ارسال