• اطلاعیه ها

• FalleN

ریست اکانت   ۱۷/۱۰/۰۶

بازیکنان گرامی دقت داشته باشید که در هر سیستم از یک اکانت استفاده کنید، در غیر این صورت با ارور های UserID و HWID مواجه خواهید شد. از این تاریخ ، بازیکنانی که با این مشکل روبرو شوند اکانت های آن ها پس از یک هفته ریست خواهد شد.
    • FalleN

دانلود ورژن جدید لانچر پلاس مستر   ۱۷/۱۱/۰۷

فایل مقابل را دانلود و داخل یک پوشه جدا اجرا کنید : دانلود لانچر . بعد از وارد شدن به لانچر از بخش Library بازی مورد نظر را انتخاب و کلیک راست کنید و SetGameLocation را انتخاب کنید ، حال مسیر بازی مورد نظر را به لانچر بدهید. در آخر وارد بخش Downloads شوید و بازی مورد نظر را انتخاب و بر روی Verify Client کلیک کنید. در صورتی که موقع اجرای بازی به مشکل خوردید لازم است پس از انتخاب بازی مورد نظر بر روی Verify Game کلیک کنید   تغییرات لانچر جدید :  حل مشکلات گزارش شده حل مشکلات بخش CheckFiles اضافه شدن DLC ها به صورت جدا اضافه شدن دوبخش Verify Game و Verify Client بهبود های امنیتی حل مشکل Lobby List در لانچر در صورتی که با مشکل مواجه شدید حل مشکلات رایج مطالعه شود. مشکلات رایج PlusMw2 مشکلات رایج PlusMw3 مشکلات رایج PlusOps2 در صورتی که مشکل شما رفع نشد اقدام به ایجاد تاپیک در بخش پشتیبانی کنید. پشتیبانی همچنین برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها  به کانال تلگرام مراجعه کنید : @PlusmasterChannel
behzad18

1

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام من توی سایت ثبت نام کردم اما لانچر یوزر نیم منو پیدا نمی کنه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 10/20/2017 در 13:27، behzad18 گفته است :

سلام من توی سایت ثبت نام کردم اما لانچر یوزر نیم منو پیدا نمی کنه.

با چه اروری مواجه میشید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری