• اطلاعیه ها

• FalleN

اطلاعیه : توقف عضو گیری   ۱۷/۱۲/۰۳

درود بر کاربران عزیز عضوگیری به طور موقت تا زمان رونمایی پنل کاربری جدید متوقف میشود. پنل کاربری جدید در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی رونمایی میشود. /اتمام
mojtaba1360

fetching online profile

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

یعنی دیگه اعصاب خورد کن شده این نوشته و چطور فصل بهار همچین مشکلی لانچر نداشت.خواهشا یه کاری بکنین دیگه

صد بار میام بیرون دوباره همین رو میزنه..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 ساعت قبل، mojtaba1360 گفته است :

یعنی دیگه اعصاب خورد کن شده این نوشته و چطور فصل بهار همچین مشکلی لانچر نداشت.خواهشا یه کاری بکنین دیگه

صد بار میام بیرون دوباره همین رو میزنه..

دوست عزیز این مشکل مربوط به اینترنت شما میشه

چند بار تلاش کنید اگر با هم به نتیجه ای نرسیدید تا آپدیت جدید صبر داشته باشید

لینک به ارسال

سلام اقا . این مشکل منم هست الان. به ندرت وصل میشه و اکثرا fetching online profile رو میده. یک هفته راحت بازی کردم. بعد بازیم رو برای سه نفر دیگه کپی کردم البته قبلش اسمم رو از لانچر اونا پاک کردم و با کامپیوتر و لپ تاپ خودشون براشون اکانت ساختم. الان اونا بدون مشکل می تونند اجرا کنند و همیشه وصل اند ولی من بعد اون روز همش با این ارور مواجه میشم. به ندرت وصل میشه

ویرایش شده در توسط mirza

لینک به ارسال
در در 11/6/2017 در 23:10، mirza گفته است :

سلام اقا . این مشکل منم هست الان. به ندرت وصل میشه و اکثرا fetching online profile رو میده. یک هفته راحت بازی کردم. بعد بازیم رو برای سه نفر دیگه کپی کردم البته قبلش اسمم رو از لانچر اونا پاک کردم و با کامپیوتر و لپ تاپ خودشون براشون اکانت ساختم. الان اونا بدون مشکل می تونند اجرا کنند و همیشه وصل اند ولی من بعد اون روز همش با این ارور مواجه میشم. به ندرت وصل میشه

مربوط به اینترنت شما میشه ، قبل از اجرای بازی برنماه هایی که از نت استفاده میکنند ببندید

لینک به ارسال

فکر نکنم از اینترنت ما باشه و  چطور تو فصل بهار همچین مشکلی نبود و بعدش اینترنت ایدیسل من بالای 1 مگ سرعت داره و بازم با نت گوشی امتحان کردم اونم نمیشه اون ک بالای 2 .3 مگ سرعت داره!!!!!!!

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mojtaba1360 گفته است :

فکر نکنم از اینترنت ما باشه و  چطور تو فصل بهار همچین مشکلی نبود و بعدش اینترنت ایدیسل من بالای 1 مگ سرعت داره و بازم با نت گوشی امتحان کردم اونم نمیشه اون ک بالای 2 .3 مگ سرعت داره!!!!!!!

سعی میکنید در آپدیت های بعدی این مشکل رو برطرف کنیم

لینک به ارسال